Umowa o stałą obsługę prawną – najkorzystniejsze rozwiązanie w biznesie

Obsługa prawna Twojego biznesu, którą mogę zaoferować to nie tylko sprawy związane z dochodzeniem wierzytelności. Oferuję wsparcie prawne już na etapie analizy i wyboru najbardziej optymalnej i dostosowanej do Twoich potrzeb formy prowadzenia działalności. Oferuję pomoc prawną również na wszystkich etapach postępowania rejestrowego. Jeżeli jesteś zainteresowany dofinansowaniem na rozpoczęcie czy prowadzenie działalności pomogę również przy kwestiach proceduralnych związanych z jego otrzymaniem. Korzystając ze stałej obsługi prawnej mogę reprezentować Twoje przedsiębiorstwo przed organami administracji publicznej co jest intratne przy wszelkiego rodzaju postępowaniach administracyjnych i kontrolach m.in. Urzędu Skarbowego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Inspekcji Pracy, Inspekcji Transportu Drogowego, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Analiza prawna umów i kontraktów, które będziesz chciał zawrzeć pozwoli na kompleksowe zabezpieczenie Twoich interesów. Ubiegasz się o udzielenie zamówienia publicznego ? – oferuję wsparcie prawne na wszystkich jego etapach. Stała obsługa prawna to również obsługa Twojego przedsiębiorstwa jako zakładu pracy.

Pamiętaj, że obowiązuje mnie tajemnica zawodowa i wszelkie informacje związane z funkcjonowaniem Twojego przedsiębiorstwa, w tym m.in. know-how, dane kontrahentów, z którymi współpracujesz lub jesteś w sporze są bezpieczne. W sytuacji konfliktu interesów etyka zawodowa nie pozwoli mi również na współpracę z Twoją konkurencją.

Same zalety – prawda? Zapraszam do współpracy.

Kompleksowe zlecenie prowadzenia sprawy na wszystkich jej etapach – wygodne rozwiązanie dla Klienta indywidualnego.

więcej…

Bądź w kontakcie

Kontakt

Kancelaria czynna jest w godzinach od 8 do 16. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym dogodnym dla Państwa terminie. Przed wizytą w Kancelarii rekomenduję kontakt telefoniczny.

adres teledon
ul. Ogrodowa 23 lok. nr 2 14-300 Morąg

tel. 600 606 295