Kim jestem?

Radca prawny Agata Sadowska jest absolwentką Wydziału Prawa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych oraz z zakresu audytu i kontroli wewnętrznej. Radca prawny Agata Sadowska uczestniczyła również w licznych szkoleniach z zakresu prawa zamówień publicznych oraz w zakresie warunków kontraktowych dla budowy FIDIC.

Mecenas Sadowska od 2014 r. należy do Okręgowej Izby Radców Prawnych w Olsztynie. Egzamin zawodowy z wynikiem pozytywnym złożyła w marcu 2017 r. uzyskując najlepszy wynik wśród zdających w OIRP w Olsztynie, a tym samym otrzymała nagrodę Dziekana OIRP w Olsztynie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała jako pracownik samorządowy, a następnie podczas odbywania aplikacji radcowskiej współpracując przez okres trzech lat z jedną z olsztyńskich kancelarii prawnych.

Mecenas Sadowska posiada doświadczenie zarówno w obsłudze klientów indywidualnych, jak również w obsłudze przedsiębiorców, stowarzyszeń, spółek prawa handlowego oraz jednostek sektora finansów publicznych.

Mecenas Sadowska za podstawę współpracy z Klientem uważa wzajemne zaufanie, a przy świadczeniu pomocy prawnej na równi z kompetencjami merytorycznymi stawia wiarygodność i rzetelność.

Umowa o stałą obsługę prawną – najkorzystniejsze rozwiązanie w biznesie.

więcej…

Kompleksowe zlecenie prowadzenia sprawy na wszystkich jej etapach – wygodne rozwiązanie dla Klienta indywidualnego.

więcej…

Bądź w kontakcie

Kontakt

Kancelaria czynna jest w godzinach od 8 do 16. Istnieje możliwość umówienia spotkania w innym dogodnym dla Państwa terminie. Przed wizytą w Kancelarii rekomenduję kontakt telefoniczny.

adres teledon
ul. Ogrodowa 23 lok. nr 2 14-300 Morąg

tel. 600 606 295